Kontakt

Kontakt

Telefon: 031-15 95 15

Göteborgs Nya Bryggeri logo

  • info@gbgnyabryggeri.se (order och konsumentkontakt).
  • ola@gbgnyabryggeri.se (VD). Ola Jonsson.
  • martin@gbgnyabryggeri.se (säljare).
  • Telefon: 0734-44 43 26 Martin Lundh.
  • nina@gbgnyabryggeri.se (marknadskommunikation) Nina Rothausen 
  • marc@gbgnyabryggeri.se (Besök,visning och provning).
  • Telefon: 0708-21 55 00 Marc Rothausen.
  • peter@gbgnyabryggeri.se (processansvarig).
  • Telefon: 0735-88 95 15 Peter Ericsson.
  • henrik@gbgnyabryggeri.se (tappningsansvarig).
  • Telefon: 0720-100107 Henrik Lindahl.
  • linus@gbgnyabryggeri.se (bryggare och ansvarig för GBG Brew).
  • Telefon: 0763-065786 Linus Pilebrand.
  • Adress: J.A. Pripps Gata 2, 421 32 Västra Frölunda



Vill du besöka oss?
 
Kika in på www.bryggerikultur.se  info@bryggerikultur.se 

topp

Glad Påsk!

1 april började försäljningen av påskölen på Systembolaget. Vi har två nationella och ett lokalt öl i år. Läs mer här.

 Påsköl från Göteborgs Nya Bryggeri

 

 

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Logga in